čtvrtek 28. ledna 2016

R. L. Mathewsonová - Neighbor from Hell #1 - Hra s láskouHra s láskou
R. L. Mathewson

Originální název: Playing for Keeps
Série: Neighbor from Hell
Díl: 1.
Rok vydání: 2015
Nakladatelství: Mladá Fronta


Všichni, ať už bydlí v centru nebo na předměstí, mají jedno společné: souseda, kterého by nejradši majzli palicí po hlavě, zamkli do kufru auta a vysadili někde uprostřed lesů, zatímco by si radostí mnuli ruce, že tentokrát už cestu zpátky nenajde.
Však víte, co mám na mysli. Člověka, který vám krade noviny, nechává pobíhat psa po vašem čerstvě posekaném trávníku, celou noc vás ruší řevem hudby, parkuje na vašem místě a prostě vám dennodenně šíleně otravuje život.
Jenže co když se najednou všechno semele tak, že se do toho pekelného souseda bezhlavě zamilujete? Co pak?
To totiž potkalo Haley, a to se setsakramentsky bránila. Pevně si vytyčila pravidla hry, aby náhodou nezapomněla, čeho je ten darebák od vedle schopen. Jenže když přeskočí jiskra, jde dřív nebo později stejně rozum stranou…

Hru s láskou, v angličtině Playing for Keeps, jsem měla v hledáčku už těsně po vydání originálu. O to víc mě navnadily následné recenze na Goodreads, kde má kniha krásných 4,10 hvězdiček z pěti. Vždy jsem zvědavá, jestli knihy s takovýmto hodnocením obstojí i u mě a musím říct už teď, že většinou tomu tak je a výjimkou nebyl ani tento bestseller.

Celou recenzi si můžete přečíst po kliknutí na odkaz níže:

Žádné komentáře:

Okomentovat